Apie Mus

Apie Mus

UAB „Švara ir dezinfekcija“ trečią dešimtmetį veikianti įmonė, teikianti kenkėjų kontrolės (dezinsekcijos, deratizacijos, dezinfekcijos) paslaugas.

1994 m. išduota Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos licencija Visuomenės sveikatos priežiūros kenkėjų kontrolės darbų atlikimui. Įmonės darbuotojai sistematiškai tobulinasi Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamuose kursuose, kurių metu yra supažindinama su naujomis metodikomis ir medžiagomis, kurios yra patvirtintos Sveikatos apsaugos ministerijos.

Nuo įmonės įkūrimo visada didžiausias dėmesys skiriamas atliekamų darbų kokybei bei atsakingumui savo klientams. Siekiant užtikrinti efektyviausią darbo rezultatą, savo veikloje naudojame pažangiausias technologijas, naujausias medžiagas ir profesionalias darbo priemones.

Įmonės vizija ir misija

Įmonės vizija – būti pripažintu klientų pirmuoju pasirinkimu kaip profesionaliausia, patraukliausia ir patikimiausia įmonė teikianti profilaktinio aplinkos nukenksminimo paslaugas Lietuvoje. Tobulinti darbo sąlygas čia dirbantiems žmonėms ir sėkmingai plėtoti įmonės veiklą.

Įmonės misija – užtikrinti saugesnę, geresnę, švaresnę aplinką gyvenimui, judėjimui, darbui ypatingai skiriant dėmesį kokybei, darbų saugai ir mus supančiai aplinkai bei jos gerovei. Įgyvendinti visus mūsų klientų reikalavimus teikiant aukščiausios kompetencijos paslaugas.

Susisiekite

Siunčiama
Prašome palaukti

Susisiekite su mumis! Norėdami gauti daugiau informacijos, užsisakyti ar pasikonsultuoti dėl mūsų teikiamų paslaugų - susisiekite su mumis telefonu arba užpildydami formą.

Susisiekite